Vítejte na mém webu o zdravé cestě ke štíhlé postavě

Jmenuji se Regina Voborníková a je mi 46 let. Problémy s nadváhou mám už od puberty. Několikrát se mi podařilo zhubnout pomocí různých „zaručených“ diet, jakmile jsem je však ukončila, vždy dostavil jo-jo efekt a váha se mi vrátila i s pár kily navíc. Jak přibývala léta bylo stále těžší zhubnout.

 

V posledních 3-4 letech byla moje snaha cokoliv zhubnout marná. Nedávno jsem se však dostala k informacím o programu nutriční výživy. Možnosti zhubnout zdravě, bez stresu a hlavně trvale. Ze začátku jsem byla dost skeptická, ale teď musím říci, že se mi změnil život! Nadbytečné kilogramy mi hezky ubývaly a k tomu se cítím mnohem lépe, nejsem unavená a mám dost energie na celý den.

 

Mám velkou radost z toho, že si opět můžu ze svého šatníku vybrat oblečení, které jsem dřív nosila. Zhubla jsem už o 10 cm v pase i přes boky, nyní mám velikost 40 a mým cílem je dostat se na vel. 38. Pomocí nutriční výživy přitom není problém si váhu i kondici po dosažení cíle udržet.

 

Konečně jsem objevila způsob jak zhubnout, který funguje a přitom na něm není nic složitého. Je to skvělé a proto jsem se rozhodla podělit o své zkušenosti i s Vámi.


Kontaktujte mne pomocí kontakního formuláře zde.

(Nyní Akce! Vyplněním formuláře se zařadíte do každodenního slosování o analýzu stavby těla ZDARMA. Běžná cena 250 Kč)