Proč jsem zvolila nutriční výživu?

 

Zdravé a trvalé hubnutí

Program redukce váhy je založen na kvalitní a hlavně přírodní nutriční výživě s nízkým obsahem kalorií a vysokým obsahem živin. Neobsahuje žádné chemické složky ani léky a je proto vhodný prakticky pro každého, kdo si chce zredukovat či udržet váhu, nebo se prostě jen zdravě stravovat.

 

Je až úžasné, jak je to snadné!

Nutriční výživa je perfektní řešení pro běžné lidi žijící v současném uspěchaném světě. Po zkušenostech, kdy jsem musela počítat kalorie a zapisovat si je do různých tabulek, skládat komplikované jídelníčky dietní výživy, či dělit stravu podle určitých skupin a složitě vařit, je pro mě nutriční výživa neocenitelnou úsporou času a energie. Za pár minut je vše připravené a já se tak mohu věnovat důležitějším věcem.

 

Příliv energie

V průběhu diet, které jsem v životě vyzkoušela, jsem se cítila stále unavená a ospalá. Teď už vím, proč jsem měla tyto pocity – čím víc jsem se kontrolovala v jídle, tím méně živin moje tělo dostávalo. Díky nedostatku živin se moje tělo snažilo uložit a zužitkovat i to málo, co jsem během dne snědla, takže se v mém těle hromadily odpadní látky, které tělo neumělo zpracovat. Tím se mi hodně snížil metabolismus a tělo přešlo na úsporný režim. Proto ta únava a ospalost.

Nutriční výživa mi naopak dodala energii. Dobře vyživený organizmus se odpadních látek zbavil, zrychlil se mi metabolismus a zmizela únava. Mám z toho ohromnou radost, protože mám po práci opět chuť na zábavu a záliby, které jsem kvůli únavě vzdala. Takhle skvěle jsem se již dlouho necítila!